Rize’de Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Rize Şoförlü Araç Kiralama
4 Şubat 2019
Rize Uygun Oto Kiralama
17 Şubat 2019

Rize’de Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Oto kiralama bir aracın kısa ve uzun vadede arabanın kullanım haklarını satın almadan belirlenen bir ücret karşılığında sahip olmaktır. Bu tip kiralamalar, aracı kiralamak isteyen kişi veya kurumların belirleyeceği ve iki tarafında uygun gördüğü tarihler arasında yapılmaktadır.

Araç Kiralama Nasıl Yapılır? Araç Kiralamada Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Araç kiralama için yanınızda getirmeniz gereken tek belge ehliyetinizdir. Daha sonra ödeme yaptıktan sonra bir araç kiralama sözleşmesi imzalamanız da gerekmektedir. Böylece aracı teslim aldığınız, bu sözleşmeyle yasallaştırılır. Bu prosedür firmaların araba kiralaması durumunda biraz daha farklı olabilmektedir. Bu sözleşmede aracın kiralandığı saat, tarih, kira bedeli ve aracın teslim edilmesi gereken tarih de yazılmıştır. Burada dikkat edilmesi gereken konu, aracın teslimatının gecikmesi durumunda ödenecek ceza bedelidir. Bu bedel genelde bir günlük kira bedelidir. Ayrıca, yine dikkat edilmesi gereken bir husus da araca yakıtın kiralayan kişi tarafından tedarik edilmesidir. Çünkü, kiralama ücretine aracın yakıt ücreti dahil değildir. Bunun dışında araç kiralamada herhangi bir zorluk bulunmamaktadır.

Ayrıca, tanınmış firmalardan araç kiralanması yeni ve daha iyi durumda araç kullanmak ve kasko hizmetinin kalitesi konusunda da avantaj sahibi olmak anlamına gelebilir. Çünkü, bu kaskolar oluşması muhtemel herhangi bir kaza durumunda hasarın karşılanması anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda Yılmaz Rent A Car, Rize’de Oto Kiralama alanında en uygun şartları sizler için uygun duruma getirmiştir.

Eğer şahsi bir aracınız yoksa ve tatile çıktığınızda veya iş seyahatlerinizde araç kiralamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Rize’de şoförlü araç kiralama ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda Yılmaz Rent A Car sizlere hem şoförlü arç kiralama konusunda hemde şahsi kullanımlarınız için en uygun fiyat, en donanımlı ve güvenilir araç hizmetlerinu sunmaktadır.

Unutmayın ki, Rize Oto Kiralama yada Rize Şoförlü Araç Kirilama gibi aklınızda ki tüm ihtiyaçlarınızda Yılmaz Rent A Car – Rize Oro Kiralama Sizinledir.

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp'tan Yaz...